"Biz her şeyi gençliğe bırakacağız. Geleceğin ümidi, ışıklı çiçekleri onlardır. Bütün ümidim gençliktedir." -

Oda Tipleri

Özel Habitat Dizayn Kız Yurdu

Tek Kişilik Odalar

Öğrencilerimizin rahat ve otel konforunda yaşayabilmesi için planlanmış olan tek kişilik odalarda banyo ve tuvalet, bazalı yatak, çalışma masası, dolap, klima, televizyon, telefon, boy aynası ve mini buzdolabı bulunmaktadır.
Özel Habitat Dizayn Kız Yurdu

İki Kişilik Odalar

İki öğrenciye eşit alanlara sahip şekilde yaşam alanı sunmaktadır. Odalarımızda her öğrenci için yatak, çalışma masası, dolap bulunmaktadır. Ayrıca öğrencilerin birlikte kullanacakları banyo ve tuvalet, klima, telefon, televizyon, mini buzdolabı ve boy aynası mevcuttur.
Özel Habitat Dizayn Kız Yurdu

Üç Kişilik Odalar

Birlikte eğlenebilen, grup çalışmasını seven üç öğrencinin uyum halinde yaşayabilmesi için planlanmıştır. Odanın içinde; her öğrenci için bazalı yatak, çalışma masası, dolap, banyo ve tuvalet mevcuttur. Ayrıca klima, telefon, televizyon, mini buzdolabı ve boy aynası da bulunmaktadır.
Özel Habitat Dizayn Kız Yurdu

Dört ve Beş Kişilik Odalar

Kalabalık arkadaş ortamını seven, sohbet edip birlikte eğlenebilen dört veya beş öğrencinin 5 yıldızlı otel konforunda yaşamaları için rahat bir ortam sunulmuştur. Odaların içinde her öğrenci için baza, yatak, çalışma masası, dolap, banyo ve tuvalet mevcuttur. Ayrıca klima, telefon, televizyon, mini buzdolabı ve boy aynası da bulunmaktadır.